JEŻELI W DŁUGIM OKRESIE NIE RADZISZ SOBIE Z DOLEGLIWOŚCIAMI SWOJEGO ORGANIZMU
TO POWINIENEŚ ZADBAĆ O MIKROBIOM JELITOWY

Skoro już tutaj jesteś, to prawdopodobnie jak wielu moich klientów masz problemy ze zdrowiem, na które nie ma większego nie ma prostego rozwiązania.

A pomimo wielu prób zioła, proszki i tabletki nie działają. Tylko 1% wszystkich sklasyfikowanych chorób człowieka to tzw. choroby genetyczne. Pozostałe 99% to reakcje Twojego organizmu, powstała wskutek dysbiozy jelitowej.

Większość środków tylko pogarsza stan mikroflory jelitowej i osłabia ją jeszcze bardziej. Dolegliwości nasilają się i w konsekwencji prowadzą do schorzeń autoimmunologicznych.

Zapewne korzystałeś już z różnych porad, terapii, które zaostrzały objawy i dolegliwości lub uśmierzały je tylko na chwilę. Być może zmieniłaś/zmieniłeś nawyki żywieniowe i to też, nie dało spodziewanego efektu.

Czy obserwujesz u siebie różne dolegliwości, z którymi nie potrafisz sobie poradzić?

Czy oprócz tego, towarzyszą Ci również:

Właśnie dlatego przygotowałam specjalny program poprawy kondycji mikrobiomu.

Program Odbudowy Mikrobiomu

5/5

Chcę Ci przekazać moją wiedzę i doświadczenie abyś znalazł się w miejscu dobrego samopoczucia, w miejscu, w którym poczujesz ulgę i spokój oraz odzyskasz moc kreacji i radość z życia.

Aby przystąpić do Programu, nie musisz niczego zmieniać w swoim życiu ani diecie, jedyne co będziesz musiała/musiał zrobić, to włączyć do codziennego jedzenia najwyższej jakości pokarm dla Twoich mikrobów.

• Dzięki realizacji Programu Odbudowy Mikrobiomu, zrozumiesz prawdziwą przyczynę Twoich problemów.

• W momencie gdy zrozumiesz co się z Tobą dzieje i z czego to wynika, odzyskasz wpływ na Swoje życie i przywrócisz motywację do działania.

• Gdy zrozumiesz to, jak naprawdę człowiek funkcjonuje i żyje, odnajdziesz wewnętrzną równowagę i spokój.

• Docierając do źródła Twojego problemu osiągniesz oczekiwaną i trwałą zmianę, zaoszczędzisz Swój czas i pieniądze, które wcześniej wydane były na zwalczanie objawów.

• Zamkniesz i uzdrowisz problemy, które obciążają Cię prawdopodobnie już od dzieciństwa.

• Poprzez przywrócenie równowagi ekosystemu Twojego ciała poprawi się Twoja jakość życia

PAMIĘTAJ!
TWÓJ MIKROBIOM JELITOWY SAM SIEBIE NIE NAKARMI.

BAKTERIE NIE PÓJDĄ DO SKLEPU I SAME NIE KUPIĄ SOBIE JEDZENIA.

MUSISZ GO IM DOSTARCZYĆ

Stan i kondycja Twojego mikrobiomu jest indywidualną reakcją mikrobów na konkretne czynniki i konkretne zachowania w przeszłości.

W tej chwili możesz to radykalnie zmienić.

Przystępując do programu:

Program trwa 10 tygodni.

Dostajesz produkty, które będziesz spożywać każdego dnia. (wartość 757)

Raz w tygodniu dostaniesz ode mnie mail zawierający instrukcję postępowania w kolejnym tygodniu. (w ramach programu)

Raz w tygodniu dostaniesz dostęp do kolejnych materiałów edukacyjnych w formacie PDF lub nagrania na mojej platformie edukacyjnej Akademia Ogrodów Prebiotycznych. (wartość 397)

Będziesz miała/miał możliwość raz w tygodniu, skonsultowania ze mną przebiegu programu, zadania mi pytań lub omówienia wątpliwości. (wartość 1599)

Odbudujesz i wzmocnisz swój własny, indywidualny, niepowtarzalny, mikrobiom jelitowy. (BEZCENNE)

WARTOŚĆ ŁĄCZNA PROGRAMU TO 2753

Lecz z uwagi na ogromną ilość zapytań, chcę, aby Program był dostępny dla każdego, kto prawdziwie go potrzebuje.

Umów się na BEZPŁATNĄ konsultację, a wspólnie ułożymy Plan Odbudowy Mikrobiomu dla Twojego indywidualnego przypadku

Jeśli już masz choroby to nie licz na to, że w dwa miesiące się ich pozbędziesz. W zależności od stopnia destrukcji organizmu, przywracanie zdrowia całego organizmu może potrwać kilka lat. Jednak są wśród naszych klientów ozdrowienia spektakularne i szybkie. Odbudowa mikrobiomu jest procesem, który u jednych przebiega szybciej, a u innych wolniej. Czasem mikrobiom nie jest w stanie odzyskać utraconych szczepów mikrobów, bo wiele z nich nie ma umiejętności przechodzenia w formę przetrwalną tak jak bakterie. W takich przypadkach może nastąpić stymulacja w czasie w kierunku nauczenia innych mikrobów funkcji, które spełniały te utracone.

To zależy jak długo pracowałaś/pracowałeś na obecną sytuację. Nie ma żadnego badania analitycznego, które określiłoby jednoznacznie, w jakim stanie jest Twój mikrobiom dziś. Aby się tego dowiedzieć, trzeba byłoby zeskanować całą powierzchnię jelita grubego i wykonać mapę mikrobiomu. Powiem Ci, że po zastosowaniu 7 dniowej antybiotykoterapii o szerokim spektrum działania samodzielne odbudowanie przez organizm zabitej w tym czasie podstawowej mikroflory jelitowej, może trwać 2 do 4 lat.

W trakcie programu możesz korzystać z bezpośrednich konsultacji ze mną, gdzie będziemy omawiać przebieg i zmiany zachodzące w twoim mikrobiomie. Generalnie, ta kuracja powinna być jednorazowa i wystarczająca, aby Twój organizm przejął kontrolę nad zdrowiem.